e-Chalupy levně

Chalupy na e-Chalupy levně 2022. Rezervujte si jednoduše svou chalupu v celé České republice levně 2022. Vybírejte z tisíců krásných chalup na e-Chalupy a užijte si nerušenou dovolenou v tuzemsku. Volné termíny ubytování.

e-Chalupy levně

Chalupa Malinová - Malinová - informace o ubytování

Chalupa stojí v okrajové části obce Malinová na oploceném pozemku. Ubytovací část je umístěna v patře chalupy, v přízemí jsou nadzemní sklepy, které jsou klientům nepřístupné. Do patra se vystoupá po venkovním schodišti. Hlavním vchodem se vchází do předsíně, odkud vedou dveře do obývacího pokoje (krbová kamna, rozkl. gauč, TV, stůl, židle), kuchyně (stůl, židle) a ložnice (lůžka). V ložnici se nachází dveře na sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). K dispozici možnost zapůjčení stolního tenisu a uzamykatelné garáže. Na zahradě je k dispozici venkovní plastové posezení, otevřené ohniště.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu levně 2022. Pobyt na e chalupě v regionu Křivoklátsko a Rakovnicko, v okresu Rakovník - Malinová levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chalupa Malinová - Malinová. Užijte si krásný Last Minute pobyt v České republice v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 27. srpna 2022 (sobota) do 3. září 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento letní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 5775 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 27 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chalupa Malinová - Malinová 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


e-Chalupy levně
Chalupa Malinová - Malinová
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 5 775 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (27 hodnocení)

Nejnovější recenze: Chata je v atraktivní lokalalitě.Pro městské lidi jiný svět.

Chalupa Samoty - Chramosty - informace o ubytování

Chalupa je bývalá selská usedlost adaptovaná k rekreačním účelům. Od příjezdové místní komunikace se projde travnatým dvorem ke vchodu, kde se přes krytou terasu se sezením vstupuje do předsíně. V objektu jsou 2 ložnice po čtyřech lůžkách a dětská postýlka, kuchyně s jídelnou, pecí s krbem, koupelna s WC. Oplocený travnatý dvůr je dostatečně velký pro drobné hry. Ze seníku byla vytvořena herna se stolním tenisem, knihovnou, šipkami, tabulí na kreslení. K dispozici je zahradní nábytek, lehátka, ohniště či gril pod krytou teráskou s venkovním sezením. Drobné sportovní náčiní je k dispozici. Pro malé děti je zde malé pískoviště. 30 m od objekt teče říčka.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Slapy, Orlík a okolí, týden v okresu Příbram - Chramosty levně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chalupa Samoty - Chramosty. Dopřejte si nádhernou Last Minute dovolenou v České republice v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si letní luxusní pobyt v České republice za cenu 8400 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chalupa Samoty - Chramosty je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 21 ubytovaných návštěvníků).


e-Chalupy levně
Chalupa Samoty - Chramosty
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Wifi internet zdarma
 • úschovna kol a lyží
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 
 • 8 400 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (21 hodnocení)

Nejnovější recenze: Příjemná a ochotná majitelka. Vstřícný přístup. Ideální místo na výlety, klidný a pohodový pobyt.

Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice - informace o ubytování

Vinný sklep stojí v řadové zástavbě domů a nabízí krásný výhled na skalnaté pohoří Pálavy. Jedná se o nově postavenou nástavbu nad vinným sklepem. Hlavním vchodem z přední části se vchází do velké společenské místnosti (bar, krbová kamna, stoly, lavice) v přízemí, jež je průchozí na velkou zatravněnou, oplocenou zahradu s vysázeným vinohradem. Dále ze společenské místnosti ústí schody do podkroví, ve kterém je přístupné 2x samostatné WC, pokoj A (lůžka, sedačka, křeslo. stůl, 3x židle, radiomagnetofon, BTV, 2x skříň, noční stolek, elektrický přímotop) se sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo) a pokoj B (lůžka, stolek, 2x křeslo, skříň, elektrický přímotop) se sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, WC). K dispozici je také venkovní posezení pod přístřeškem s grilem. Majitel nabízí ochutnávku vína formou řízené degustace. Mimo milovníky vína a historických památek je zdejší okolí také vyhledáváno horolezci a turisty kvůli Pálavským vrchům, které jsou od roku 1988 zahrnuty do světové sítě biosférických rezervací UNESCO.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu levně 2022. Pobyt na e chalupě v regionu Pálava, v okresu Břeclav - Dolní Dunajovice levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice. Užijte si krásný Last Minute pobyt v České republice v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 27. srpna 2022 (sobota) do 3. září 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento letní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 8400 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 49 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


e-Chalupy levně - Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice
Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 8 400 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (49 hodnocení)

Chalupa Žofinka - Zlatá Olešnice - informace o ubytování

Chalupa se nachází na svažitém travnatém pozemku nedaleko lyžařského vleku. Hlavními dveřmi se vchází na velkou chodbu (linka, dřez, botník), ze které se vedou dveře do jednotlivých místností. V přízemí chalupy je ložnice (lůžka, pohovka, zrcadlo, skříň), obytná kuchyně (pohovka, stůl, lavice, židle), kuchyně s jídelním koutem (stůl, rohová lavice, židle, rádio) a koupelna (vana se sprchou, sprchový kout, 2x samostatné WC). V patře je ložnice (pohovky, stolek, židle, kamna) a společenská místnost (lůžka, pohovky, stolky, křesla, krbová kamna) s překrásným výhledem do okolí. V podkroví se nachází ložnice. Z chodby v přízemí se vychází na krytou verandu s posezením. U chalupy je venkovní bazén (průměr 3,6 m) a ohniště s posezením.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Jizerské hory, týden v okresu Jablonec nad Nisou - Zlatá Olešnice levně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chalupa Žofinka - Zlatá Olešnice. Dopřejte si nádhernou Last Minute dovolenou v České republice v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si letní luxusní pobyt v České republice za cenu 9408 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chalupa Žofinka - Zlatá Olešnice je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 1 ubytovaných návštěvníků).


e-Chalupy levně - Chalupa Žofinka - Zlatá Olešnice
Chalupa Žofinka - Zlatá Olešnice
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Venkovní bazén
 • úschovna kol a lyží
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • venkovní posezení
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 9 408 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (1 hodnocení)

Nejnovější recenze: Lokalita je super, v okolí je spousta lyžařských areálů.

e-Chalupy k pronájmu levně 2022. Pobyt na e chalupě v regionu Vysočina, v okresu Jihlava - Větrný Jeníkov levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chalupa Na Vysočině - Větrný Jeníkov. Užijte si krásný Last Minute pobyt v České republice v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 27. srpna 2022 (sobota) do 3. září 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento letní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 7504 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 14 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chalupa Na Vysočině - Větrný Jeníkov 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).
e-Chalupy levně - Chalupa Na Vysočině - Větrný Jeníkov
Chalupa Na Vysočině - Větrný Jeníkov
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 
 • 7 504 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (14 hodnocení)

Chalupa U Tří Jasanů - Fryšava pod Žákovou horou - informace o ubytování

Jedná se o zrekonstruovanou zděnou chalupu, postavenou v zahradě rodinného domu. Objekt je umístěn na okraji klidné obce. Hned za vchodem se nachází veranda (botník, věšák) a za ní je menší chodba. Z ní je vstup do kuchyně s jídelnou (stůl, židle). Na chodbě se nachází koupelna (sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo) a 2x samostatné WC (v přízemí i v patře). V chodbě jsou velké schody vedoucí do obytného podkroví. V podkroví se nachází ložnice A a B (lůžka, noční stolky, skříňky, TV v ložnici A). Vše je pěkně a vkusně zařízeno. Na zatravněné zahradě se nachází přírodní ohniště s krytým posezením, pískoviště a houpačka. K dispozici je trampolína. U majitele možnost zapůjčení společenských her a míče. Kousek od objektu je možné využít volejbalové hřiště a tenisové kurty.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Žďárské vrchy, týden v okresu Žďár nad Sázavou - Fryšava pod Žákovou horou levně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chalupa U Tří Jasanů - Fryšava pod Žákovou horou. Dopřejte si nádhernou Last Minute dovolenou v České republice v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si letní luxusní pobyt v České republice za cenu 9625 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chalupa U Tří Jasanů - Fryšava pod Žákovou horou je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 43 ubytovaných návštěvníků).


e-Chalupy levně - Chalupa U Tří Jasanů - Fryšava pod Žákovou horou
Chalupa U Tří Jasanů - Fryšava pod Žákovou horou
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 9 625 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (43 hodnocení)

Nejnovější recenze: Velmi milí a ochotní majitelé. Pěkné venkovní posezení, houpačka.

Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek - informace o ubytování

Chalupa stojí na vlastním zatravněném pozemku v klidné části obce. Chalupa se skládá z chodby, spižírny (regály), kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a koupelny s toaletou. Na zahradě je k dispozici venkovní posezení pod pergolu s grilem. Chalupa je vytápěna kamny na tuhá paliva. V ložnici a koupelně jsou přímotopy.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu levně 2022. Pobyt na e chalupě v regionu Podkrkonoší, v okresu Semily - Čistá u Horek levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek. Užijte si krásný Last Minute pobyt v České republice v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 27. srpna 2022 (sobota) do 3. září 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento letní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 9415 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna.


e-Chalupy levně - Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek
Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek
 • Wifi internet zdarma
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 9 415 Kč

Detail

Chalupa Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou - informace o ubytování

Novostavba rodinného domu se nachází v západních Krkonoších, v klidné lokalitě pohých 150 m od lyžařského areálu Kamenec. Jedná se o apartmán v patře domu, který obývá majitel. Apartmán je vhodný až pro 6 osob a disponuje 2 třílůžkovými pokoji, vybavenou kuchyňkou, koupelnou se sociálním zařízením. V apartmánu je WiFi připojení, parkování u objektu, venkovní posezení. V případě obsazení apartmánu 3 a méně osobami, bude jeden z pokojů apartmánu pro klienty uzavřen.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Krkonoše, týden v okresu Semily - Jablonec nad Jizerou levně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chalupa Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou. Dopřejte si nádhernou Last Minute dovolenou v České republice v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si letní luxusní pobyt v České republice za cenu 7000 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chalupa Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 2 ubytovaných návštěvníků).


e-Chalupy levně - Chalupa Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou
Chalupa Pod Kamencem - Jablonec nad Jizerou
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Wifi internet zdarma
 • úschovna kol a lyží
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 
 • 7 000 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (2 hodnocení)

Nejnovější recenze: Místo, klid a všechno v okolí chvíli autem. Krásný ubytování rádi se vrátíme

Chalupa Pod Kapličkou - Náchod - informace o ubytování

Objekt je typická chalupa postavena na oploceném pozemku. Hlavním vstupem ze zádveří se vchází do chodby, odkud je přístupné sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo), plně vybavená kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dvou plotýnkový vařič), obývací místnost (gauč, 2 křesla, konferenční stolek, jídelní stůl včetně 4 židlí, komoda, TV, rádio, WIFI, krbová kamna) a ložnice (4 lůžka). Gauč v obývací části lze v případě potřeby využít jako páté lůžko. Součástí objektu je i venkovní posezení se zahradním nábytkem a houpačkou, ohniště. Je zakázáno používat vlastní grily. Objekt je vybaven ručníky a utěrkami na nádobí. Povlečení včetně prostěradla je poskytováno za poplatek nebo je možno vzít si vlastní.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu levně 2022. Pobyt na e chalupě v regionu Náchodsko, v okresu Náchod - Náchod levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chalupa Pod Kapličkou - Náchod. Užijte si krásný Last Minute pobyt v České republice v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 27. srpna 2022 (sobota) do 3. září 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento letní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 6650 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 48 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chalupa Pod Kapličkou - Náchod 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


e-Chalupy levně - Chalupa Pod Kapličkou - Náchod
Chalupa Pod Kapličkou - Náchod
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Wifi internet zdarma
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 6 650 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (48 hodnocení)

Nejnovější recenze: Dovolenou jsme si užili. Majitelé byli milí a když jsme něco potřebovali tak byli velmi vstřícní. Chatička byla hezky a útulně vybavená a zařízená. Zajímavostí a tipů na výlety v okolí je mnoho. Vše se nedalo ani stihnout. Trochu nás zradilo počasí,...

Chalupa Modrá - Bohdalov - informace o ubytování

Objekt je původně zemědělská usedlost se čtyřmi obytnými místnostmi. Součástí objektu je také rozsáhlý travnatý uzavřený dvůr poskytující na rozloze asi 600 m2 stoprocentní soukromí. Vstup do objektu je z kamenného zápraží do předsíně s věšákem a vstupem na samostatné WC. Vpravo se prosklenými dveřmi vchází do kuchyně vybavené novou kuchyňskou linkou, el. sporákem a lednicí. Z kuchyně je přístupná ložnice, koupelna a velká obytná místnost se dvěma lůžky. Z této obytné místnosti je přístupná druhá ložnice opět se dvěma lůžky. Všechny místnosti jsou vybaveny stylovým dobovým nábytkem, který umocňují původní klenuté a trámové stropy. U objektu je k dispozici samostatné venkovní posezení s malým grilem. Parkování je možné před objektem nebo v zastřešené stodole.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Žďárské vrchy, týden v okresu Žďár nad Sázavou - Bohdalov levně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chalupa Modrá - Bohdalov. Dopřejte si nádhernou Last Minute dovolenou v České republice v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 27. srpna 2022 do soboty 3. září 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si letní luxusní pobyt v České republice za cenu 7563 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chalupa Modrá - Bohdalov je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 7 ubytovaných návštěvníků).


Chalupa Modrá - Bohdalov
Chalupa Modrá - Bohdalov
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • venkovní posezení
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 7 563 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 422 nalezených

Svou vysněnou e-chalupu si můžete jednoduše vybrat podle lokality:

Pokud máte pouze přibližnou představu o termínu své rekreace, zvolte si jednoduše volné termíny e chalupy vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si žádnou e-chalupu? Chcete vyzkoušet chalupu v jiné lokalitě v Česku? Co třeba vyzkoušet Chalupy Český ráj nebo Chalupy Janské Lázně? Nebo se můžete vyzkoušet ubytovat v dalších regionech ČR jako například Chalupy Jizerské hory případně Chalupy Jižní Čechy. Nenašli jste si chalupu podle svých představ? Můžete vyzkoušel oblíbené ubytování v chatách a chalupách v ČR - Ubytování chaty a chalupy levně.


Ubytování v chalupách v České republice můžete také vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023, měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v České republice.